GIDABİLGİ.COM ile Tanışmanız İçin 7 Neden

16.03.2017

   Gıda hakkında güvenilir bilgilere ulaşılması için ulusal ve uluslararası alanlarda son bilimsel gelişmeleri anlaşılır bir dilde topluma sunuyoruz.

   Tüketicinin bilinçli alışveriş ve bilinçli gıda tüketimi yapmasını teşvik edecek doğru bilgileri paylaşıyoruz. Böylece sağlığını bilgi kirliliğinden korumak isteyen herkes için doğru bilgi kaynağı oluşturuyoruz.

   Anne beslenmesi, çocuk beslenmesi, hamilelik dönemi beslenme, gıda zehirlenmeleri, hastalıklar, çölyak hastalarına özel, vejataryenlik, gıda alerjileri, kanser, sağlıklı yaşam, detoks, obezite, fiziksel aktivite, organik gıda, diyabet, helal gıda, gıda etiketi okuma, gıda alışveriş kuralları, mutfakta dikkat edilecek noktalar ..vb. konular gıdabilgi.com un bazı başlıklarıdır. Gıdaya dair her yaşta merak edilen her sorunun yanıtı sitede dolaştıkça veya merak ettiğiniz kelimeyi sitede aratarak karşınıza çıkacaktır.

   Alışveriş yaparken etiketlere siz de dikkat ediyorsanız, hangi gıdayı ne zaman alacağınızı, nerede , ne sürede, ne koşullarda saklanacağını merak ediyorsanız veya çölyak hastası bir yakınınızın beslenmesinde ona yardımcı olmak istiyorsanız, toplu taşımada geçen zamanı okuyarak değerlendirmeyi seviyorsanız ... kısaca gıda ile ilgili nerede, ne zaman aklınıza bir soru geliyor ve cevabından emin değilseniz her an her yerde bizi ziyaret edebilirsiniz.

   Gıda ajanda bölümünde ulusal ve uluslararası gıda, sağlık, tarım sektörlerine ait her sempozyum, kongre, fuar, çalıştay, seminer ..vb. etkinlikleri kaçırmamanız için bir takvim planı oluşturulmuştur.

   GIDABİLGİ.COM' a gıdaya dair merak ettiğin her şeyi sorarak güvenilir ve güncel yanıtları bilimsel kurulumuzun araştırmaları ile yanıtlıyoruz.

   Sizlerle ilerliyoruz; gıda hakkında görsel ve metinsel araştırmalarını göndererek gıdabilgi.com konuk yazarı olabilirsiniz.

   Yapmanız gereken tek şey GIDABİLGİ.COM sayfasını ziyaret edip, bizleri takip etmek. Böylece her gün gıdaya dar güncel ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Bekliyoruz :)