GİZLİLİK POLİTİKASI

Kişisel bilgilerinizin korunması ve güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.

Bu gizlilik ilkeleri [GIDABİLGİ Medya Bilişim Teknoloji A.Ş.]](“[gidabilgi.com]”) tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler [GIDABİLGİ Medya Bilişim Teknoloji A.Ş.] web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

[GIDABİLGİ Medya Bilişim Teknoloji A.Ş.] üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi [*GIDABİLGİ Medya Bilişim Teknoloji A.Ş.]] ekibi olarak birinci önceliğimizdir.

[GIDABİLGİ Medya Bilişim Teknoloji A.Ş.], gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizde bulunan formlarda kullanıcılarımız yerine göre; ad, soyad, e-posta ve posta adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgilerini, vergi numarası gibi finsansal bilgilerini, doğum tarihi ve gelir seviyeniz gibi demografik bilgilerini ve TC kimlik numarası gibi kişiye özel bilgilerini girmeleri gerekebilmektedir.

Kişisel bilgiler; ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ürünler ve hizmetler hakkında sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Demografik bilgiler; sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek ,içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.Amacımız,sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

[*GIDABİLGİ Medya Bilişim Teknoloji A.Ş.]] üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, ürün veya hizmetler ile ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir.

[*GIDABİLGİ Medya Bilişim Teknoloji A.Ş.]]üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:

  1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  2. Sitemiz aracılı ile girdiğiniz ad, soyad, e-posta adresi, posta adresi, telefon numarası, iletişim bilgileri, yaş, vergi numarası, kimlik numarası bilgileriniz sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, [GIDABİLGİ Medya Bilişim Teknoloji A.Ş.]]tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.
  3. Dilediğiniz an üyelik iptali için [email protected] adresine başvurabilirsiniz. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.
  4. Size ulaşabilmemiz ve bazı servislerimizi de üyelik onayı için, e-posta adresinizin doğru ve gerçek olması zorunludur.
  5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin siz izin vermediğiniz sürece sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

GÜVENLİK Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Düzeltme / Yenileme yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysel haklarınızı garanti altına almaktadır. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

[GIDABİLGİ Medya Bilişim Teknoloji A.Ş.] ‘a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Esentepe Mah. Harman Sk. No: 5 Kolektif House Levent, İstanbul Levent / İstanbul

E-posta : [email protected] Web : www.gidabilgi.com